Dystrybucja trwa (w najlepsze)!

Przed 24 lutego w Bread of Life rzadko narzekaliśmy, że mamy za mało do zrobienia. Nasze programy rosły i byliśmy zadowoleni z odzewu, z wsparcia i z wolontariuszy gotowych zakasać rękawy, aby fizycznie pomagać, prowadzić i zachęcać ludzi!

Jak to robimy po 24 lutego, kiedy nagle pojawiły się wszelkie prośby o pomoc dla uchodźców z Ukrainy? Z tą całą koordynacją, którą robimy? Czy nadal widzimy potrzeb wśród samych Polaków?

Dzięki temu, że wszyscy podejmujemy kilka dodatkowych kroków i że na szczęście mamy wielu dodatkowych wolontariuszy, udaje nam się zapewnić ciągłość. Rozpoczęcie planowanego na wiosnę tego roku wznowionego programu profilaktycznego „Pod skrzydłami” trwa, o czym więcej w późniejszym czasie. Nasi podopieczni mogą na nas liczyć cały czas, a dystrybucja żywności tylko się powiększa!

Oprócz transportu do naszych regularnych punktów dystrybucji, w każdy wtorek i piątek rano dostarczamy również różnym koordynatorom pomocy dla uchodźców, którzy również opuszczają Bank Żywności w pełni załadowanym samochodem!

A cóż może być piękniejszego niż widzieć, że różni Ukraińcy nie siedzą i nie czekają, ale aktywnie uczestniczą w pomocy swoim rodakom?!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *