ELF – Inspiracja i networking podczas European Leadership Forum

Od początku mojej pracy w Bread of Life w 2018 roku zawsze zdawałam sobie sprawę, że potrzebujemy innych, że sami jesteśmy zdecydowanie za mali na wszystko czym mamy do czynienia i że często brakuje nam doświadczenia i narzędzi, aby skutecznie zaproponować rozwiązania gdzie jesteśmy o to poproszeni.

Dlatego tak bardzo cieszę się z możliwości, jakie pojawiają się dzięki networkingowi poprzez Ewangeliczną Polskę, z możliwości inspiracji i konkretnej współpracy!

Dlatego też cieszę się, że za pośrednictwem Ewangelicznej Polski mogłem uczestniczyć przez pięć dni w European Leadership Forum w dużym hotelu w Wiśle, na południu Polski. Jest to konferencja czołowych liderów świata ewangelicznego, w tym roku z około 600 uczestnikami z praktycznie wszystkich krajów europejskich.

Spośród wielu możliwości wybrałem ścieżkę „rozwój organizacyjny i fundraising”, aby uczyć się od liderów z bogatym doświadczeniem, jak skutecznie komunikować się i budować relacje. A pomiędzy sesjami istniały różne możliwości indywidualnego mentoringu – znalezienie punktu odpoczynku w trakcie programu było wyzwaniem, bo np. spokojnie skończyć kolację nie było możliwe – z każdym, z kim wylądowałeś przy stole, zaplanowano lub nie, było fascynujące rozmowy…

Jeśli pewnego dnia ktoś się zastanowi, skąd nagle wzięły się nasze dobrze ugruntowane „Cases for Support”, skąd nowe kontakty na Ukrainie, w Niemczech lub nowa relacja mentorowa w USA… Niech żyje ELF, bo naprawdę potrzebujemy innych!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *