Prace remontowe w NLC ze skutkami ubocznymi!

W maju przedstawiliśmy Martina i Esther i opowiedzieliśmy o ich planach. Ale zastanawiam się, czy udało nam się przekazać ich entuzjazm i poświęcenie.

Bo jakie są ich wakacje letnie? Prawie dwa miesiące pracy remontowe w NLC!

Pomimo wszystkich poprzednich remontów i pomimo tego, że całość wyglądało już całkiem zachęcająco, była jeszcze niesamowita lista rzeczy, które wciąż wymagały uwagi. Od likwidacji szkód po zalaniu, wymiany kabin prysznicowych, wykańczania tych łazienek, olejowania schodów, po wszelkiego rodzaju prace przy instalacji elektrycznej. Do tego mamy z Martinem najlepszego!

Jednak, żeby ich trochę lepiej zrozumieć, pobyt w NLC w Długiej Goślinie nie jest karą. Samo spacerowanie po okolicy natychmiast sprawi, że poczujesz się jak na wakacjach! Tak pięknie, tak spokojnie, tak idyllicznie, tak zielono!

A to, że Marcin i Estera szybko poznają kulturę, szybko wchodzą w kontakty w ramach Bread of Life i Poznan International Church (PIC) nie wymaga wyjaśnienia. A do tego mieli okazję od razu zacząć zapraszać „przypadkowe” kontakty do Długiej Gośliny. Już teraz mogli zacząć pomagać ludziom których Bóg sprowadził na ich drogę, którzy potrzebowali wsparcia, którzy potrzebowali usłyszeć ewangelię.

Co tylko czyni nas bardziej wdzięcznymi, że Bóg sprowadził na naszą drogę Martina i Esther!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *