Strona „de Poolse Bergen” idzie z duchem czasu: przycisk DONATE!

Podczas gdy każda szanująca się firma ma dział sprzedaży, z określonym budżetem reklamowym, dla wielu misjonarzy nie lada wyzwaniem jest aktywne proszenie potencjalnych darczyńców o (najlepiej regularne!) wsparcie.

I to podczas gdy wielu wspierających ma serce do danej służby i chciałoby się angażować na różne sposoby. Osobiście, praktycznie, a także finansowo.

Nasza strona internetowa www.depoolsebergen.pl, która działa od maja zeszłego roku, okazuje się być dobrym narzędziem ułatwiającym informowanie. Newslettery są łatwiej dostępne i udostępniane, i łatwiejsze do czytania jako poszczególne blogi (nie musisz przechodzić przez tematy, które Cię w ogóle nie interesują… J), a strona internetowa ułatwia dawanie. Przynajmniej taki jest zamiar.

Dlatego cieszę się z nowej funkcjonalności: jest przycisk DONATE w rubryce Wsparcie! Każdy, niezależnie od tego, czy ma konto PayPal, czy nie, czy tylko kartę płatniczą, może łatwiej dokonywać (regularnych!) darowizn za pośrednictwem systemu PayPal. I szczerze, tego potrzebujemy. Ze względu na całe zainteresowanie projektami oferującymi pomoc bezpośrednią, szczególnie na Ukrainie, darowizny na ogólne koszty są pod presją… Dla pracowników Bread of Life, jak i dla nas samych. A i tak ktoś będzie musiał koordynować te projekty, prawda?

Dziękujemy Ci bardzo!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *