Mission Team StoneBridge – Posmakuj i udostępniaj!

Bez wspierających działanie Bread of Life niestety szybko by się skończyło… I dlatego cieszymy się z każdej nadarzającej się okazji, aby utrzymać i dalej rozwijać relacje, które mamy z nimi!

Niewiele jest osób, które na podstawie błagalnych listów wiernie wspierają szczytny cel. Nie, to nie działa, a przede wszystkim nikogo nie cieszy taki błagalny list lub telefon… Znany tekst: „Tam, gdzie jest Twój skarb, będzie też Twoje serce” działa również w drugą stronę.

Dlatego od lat utrzymujemy relacje z różnymi kościołami i grupami, a częścią tych relacji są Mission Teams. Ludzie przyjeżdżają zobaczyć na własne oczy, co się dzieje, własnymi rękoma brać udział w projektach i otworzyć własne serca na potrzebujących!

W dniach 6–16 października gościliśmy 11-osobową grupę z Charlotte w Północnej Karolinie, która odbyła ich pierwszą wizytę po Covidzie i rosyjskiej inwazji na Ukrainę. W bardzo urozmaiconym programie mogliśmy pokazać im coś z tego jak Bread of Life się rozwijał przez ostatnie 4 lata i było to dla nas czystą przyjemnością!

Aktywne uczestnictwo w dystrybucji żywności, budowanie drenażu w Tiny Homes przy NLC, wspólne chodzenie do ukraińskiego kościoła z którym współpracujemy, zaproszenie do pokojów w domu dziecka w Kórniku lub pełny sobotni program z dziećmi z naszych programów dystrybucji i opieki – miło było zobaczyć efekty! „Przyjechałeś aż z USA, żeby ze mną porozmawiać!?”

Połowa grupy była już wcześniej, a z drugą połową również stała się teraz dobrymi przyjaciółmi, którzy wzięli sobie do serca Bread of Life!

Czy brzmi to atrakcyjnie lub wyzywająco? Bardzo chciałbym usłyszeć, kto będzie następną grupą! Zapraszamy!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *