W drodze – dla rozwoju, dzielenia się i nawiązywania kontaktów

Maj był pięknym miesiącem – nie, nie chodzi tu tylko o tulipany, które widzieliśmy w Keukenhof. Ten miesiąc był pełen ruchu, wzrostu, dzielenia się i nawiązywania kontaktów!

Z ramienia naszej Grupy Roboczej w ramach Ewangelicznej Polski miałem okazję współorganizować dwudniową konferencję „Pozyskiwanie funduszy na Działania Społeczne” w Proem’ie w Zakościelu w centralnej Polsce, w pięknym miejscu, gdzie m.in. co roku odbywają się obozy z prawdziwego zdarzenia.

Reakcje uczestników były niesamowicie pozytywne – to był przywilej dać doświadczonym ludziom okazję do zainspirowania nas i móc dzielić się tym, czego nauczyłem się przez ostatnie lata.

Nauka ta była m.in. efektem intensywnego programu mentorskiego w zeszłym roku, zorganizowanego w ramach European Leadership Forum. Doroczna konferencja ELF odbyła się w zeszłym tygodniu – pięć dni intensywnego programu z udziałem 750 uczestników z całej Europy, z wykładami na wysokim poziomie, osobnymi ścieżkami i grupami roboczymi oraz różnymi formami mentoringu. Do tego wyjątkowe możliwości spotkania ludzi (po raz pierwszy lub ponownie), którzy mogą mieć lub już mieli wartościowy wpływ na to, co robimy… Lokalizacja w Wiśle na południu Polski była piękna, w hotelu Gołębiewskim. Tyle że program był tak intensywny, że przez ostatnie trzy dni nie wychodziłem z hotelu, a basenu nawet nie widziałem… 🙁

Czego człowiek nie robi dla dobrej sprawy…

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *