Wywiady…

Podczas naszego pobytu w Atlancie niedawno zostaliśmy wysłani do studia w Perimeter Church na pół dnia, aby opowiedzieć naszą historię również przed kamerą. Z wdzięcznością skorzystaliśmy z okazji!

Ale co się okazuje? Tego rodzaju wywiady zaczynają być bardziej regułą niż wyjątkiem! Jest tak duże zainteresowanie losem ukraińskich uchodźców i tym, co jako Bread of Life staramy się w to wnosić i koordynować, że występy w telewizji zaczynają nam się wydawać prawie normalne!

Pytania z TVN24, wywiady dla lokalnych stacji takich jak TVP3 i WTK, materiał filmowy dla dużego ogólnopolskiego serwisu informacyjnego WP, seria nie zna końca. A zrobiło się jeszcze ciekawiej, kiedy Nick Ciletti, znany reporter ze stacji ABC15 w Arizonie przyleciał specjalnie do Polski na reportaż w naszym NLC. A tam, w tym samym czasie WTK nagrał Radosława Szpota, burmistrza Murowanej Gośliny, który przekazywał wszelkiego rodzaju podziękowania i komplementy dla Bread of Life.

Do czego to doprowadziło? W pewnym momencie wszystkie zespoły zrobiły reportaży o sobie nawzajem, a nasi ukraińscy przyjaciele zaczęli się zastanawiać, w jakim szalonym filmie oni wylądowali…

Never a dull moment! 🙂

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *