EP Study Tour w Tarnowie – O pieniądze…

Wszyscy znamy to powiedzenie „Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze”.

I rzeczywiście, niezależnie od tego, czy tego chcemy, czy nie, zdecydowanie zbyt często musimy poświęcić wiele uwagi na pieniądze, a nawet gorzej, na ich brak. Potrzeby, wymagania i świetne plany, aby coś z nimi zrobić… jest ich mnóstwo – czynnikiem ograniczającym jest często brak funduszy.

Jedną ze sposobów do uzyskania (dodatkowych) środków jest wnioski o dofinansowanie. Ponieważ wiele rzeczy, które robimy jako Bread of Life lub jako organizacje w szerszym sensie, są zadaniami publicznymi, na które powinny być dostępne i fundusze publiczne.

Powinny, ponieważ nie są tak sobie gotowe do wzięcia. Napisanie skutecznych wniosków o dofinansowanie to zawód, sam w sobie to specjalność. Ale jak każdy zawód, można się tego nauczyć. I tak, jako grupa robocza Ewangelicznej Polski, zorganizowaliśmy tak zwany Study Tour w Tarnowie, gdzie Fundacja „Most”, jedna z organizacji, z którymi współpracujemy, opracowała niezbędną wiedzę specjalistyczną. Aby się dzielić się z innymi!

Dużo słyszeliśmy, dużo rozmawialiśmy i… natychmiast wnieśliśmy kilka projektów, z którymi intensywnie wchodzimy na rynek dotacji. Więc, ciąg dalszy nastąpi!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *