Van den Bergowie (De Poolse Bergen) – Trzęsienie ziemi

Być może zauważyliście – mam taką nadzieję, choć powód jest wyłącznie smutny – że od września na stronie Van den Bergów (De Poolse Bergen) panuje “cisza radiowa”.

I właściwie nie ma żadnego dobrego powodu, aby przerwać tę ciszę radiową, poza tym, że po prostu absolutnie nie wypada nie dać żadnego znaku życia zainteresowanym stronom, wspierającym i partnerom pracy Bread of Life.

We wrześniu w „De Poolse Bergen” doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Maja i ja, a wraz z nami cała nasza rodzina, trzęsiemy się w posadach, a to się jeszcze nie skończyło. W międzyczasie próbujemy oszacować szkody, ale potrzeba na to więcej czasu. A potem na pewno dla procesu odbudowy. Nie wiemy jeszcze, jak może wyglądać ta odbudowa.

W naszych newsletterach kilkakrotnie dzieliliśmy się wyzwaniami w naszym małżeństwie, w dużej mierze związanymi z naszymi dziećmi. We wrześniu okazało się, że napięć już od dawna było za dużo – podczas kiedy myślałem, że jeszcze inwestujemy i walczymy o nasz związek, okazało się, że Maja się poddała.

Zniszczenia i ból są ogromne. Ale powołanie wydaje się niezmienione. I dlatego tym bardziej prosimy o modlitwę – o pokój, o siłę i mądrość jak traktować siebie nawzajem!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *