Zaszczycony wizytą amerykańską

Zaangażowani partnerzy to błogosławieństwo! Od wielu lat istnieje bliska relacja między Perimeter Church z okolicy Atlanty w Stanach a Bread of Life. I ta więź jest utrzymywana z oddaniem!

I tak odwiedzili nas w tych dniach Bill Wood i Ken Branscombe, jako liderzy „Global Outreach” w Perimeter i zagorzali ambasadorowie sprawy polskiej, chętni do wysłuchania opowieści z pierwszej ręki o różnych projektach, które prowadzimy. Miło było móc im pokazać kilka rzeczy, ale jak zwykle kontakt osobisty był najcenniejszy. Wzruszający i zachęcający był specjalny obiad, przygotowany przez wybraną grupę naszych ukraińskich gości, z różnymi indywidualnymi historiami!

O niebezpieczeństwach transportów z pomocą humanitarną, o wyzwaniu opieki nad molestowanymi dziećmi z domów dziecka, organizowaniu zajęć pozalekcyjnych dla ukraińskich dzieci, dystrybucji żywności dla rodzin, które tego tak bardzo potrzebują – wdzięczność, że to wszystko jest możliwe, jest ogromna. Nie tylko u Billa i Kena, ale u nas wszystkich!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *